З Різдвом Христовим!

З Різдвом Христовим!

Різдво Христове - одне з найбільш шанованих і найважливіших свят у християн. Це заповітне і світле натхнення, щира радість для всіх поборників християнства. Католики і протестанти відзначають його 25 грудня (за Григоріанським календарем), переважна більшість православних - 7 січня (за Юліанським календарем). Разом з тим, 25 грудня Різдво Христове зустрічають і деякі Помісні православні Церкви.

Однак, незалежно від дати цього світлого свята, важливо внутрішньо перейнятися і усвідомити: його глибока суть у всіх однакова - народження Христа, що наповнює всіх своїм внутрішнім благоговінням і душевним блаженством. Виникає справедливе і осяйне відчуття, що Різдво - для всіх людей на Землі. І в цьому - його багатовікової таємний зміст.

Зрозуміло і гранично очевидно, що в цьому році зустріч дивовижного і радісного свята Різдва Христового затьмарена пандемією COVID 19 і пов'язаними з нею відомими жорсткими обмежувальними заходами. Але цього він не перестає бути святом. Навіть у такій екстремально стресовій обстановці.

У цих непростих умовах ми бажаємо всім самого міцного здоров'я, фортеці Духа, істинного прояви взаємовиручки і гранично дбайливого уваги до оточуючих, чистоту помислів і вчинків по совісті, тепла і любові рідних і близьких! Щастя і благополуччя - завжди і в усьому!       

Share