МІКС-Меблі

МІКС-Меблі

Пропонуємо пряме постачання продукції компанії «МІКС-Меблі»  З 2003 року  вона є виробником і великим дистриб'ютором меблів багатьох українських фабрик, а з 2019 року  стали імпортером. На сьогоднішній момент вони усвідомлено орієнтують на меблі вітчизняного виробництва, оскільки українське виробництво має всі необхідні складові – імпортне обладнання, сучасні технології, необхідні комплектуючі та матеріали, але вигідно відрізняється від закордонного виробника більш привабливими цінами та високим рівнем якості!

Працюючи безпосередньо з виробництвом, виключаючи додаткові ланки продажів, вводячи систему велико-оптових замовлень, компанія «МІКС Меблі» пропонує меблі найбільш відповідну категоріям ціна-якість, попит-пропозиція на умовах підприємств виробників меблів. Перевага цієї організації полягає в тому, що вони пропонують на цих умовах меблі багатьох підприємств виробників, це дозволяє оптимізувати закупівлю меблів  та купувати товар в одному місці знижуючи матеріальні витрати та скорочуючи час.

Головний асортимент сьогодні - сучасна, практична і широко затребувана столова група, що продається. На  вибір столи та стільці з якісних матеріалів – натуральне дерево, шпон, МДФ, міцне гартоване скло. Численні варіанти трансформації обідніх столів дозволяють збільшити сферу застосування обідньої групи – від індивідуального до колективного використання. Різноманітні варіанти кольорового виконання прикрасять будь-який, навіть найвишуканіший інтер'єр.

 

Share